Produkte > SITIME > SIT8008AI-71-18E-68.181810
SIT8008AI-71-18E-68.181810
SIT8008AI-71-18E-68.181810 SiTime
SiT8008A.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 68.18181MHZ H/LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 3.9mA
Supplier Device Package: 4-PQFN (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 68.18181 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8008AI-71-18E-68.181810 SiTime
Description: MEMS OSC XO 68.18181MHZ H/LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 3.9mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 68.18181 MHz, Base Resonator: MEMS.