Produkte > SITIME > SIT8008BC-22-33E-46.080000
SIT8008BC-22-33E-46.080000
SIT8008BC-22-33E-46.080000 SiTime
SiT8008
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 4.6080MHZ H/LV-CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 4.608 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-PQFN (3.2x2.5)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8008BC-22-33E-46.080000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 4.6080MHZ H/LV-CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 4.608 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-PQFN (3.2x2.5).