Produkte > SITIME > SIT8008BI-83-33E-14.000000
SIT8008BI-83-33E-14.000000
SIT8008BI-83-33E-14.000000 SiTime
SiT8008
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO14MHZ SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 14 MHz