Produkte > SITIME > SIT8008BI-83-33E-14.318180
SIT8008BI-83-33E-14.318180
SIT8008BI-83-33E-14.318180 SiTime
SiT8008
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 14.31818MHZ H/LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Supplier Device Package: 4-PQFN (7x5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 14.31818 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8008BI-83-33E-14.318180 SiTime
Description: MEMS OSC XO 14.31818MHZ H/LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (7x5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 14.31818 MHz, Base Resonator: MEMS.