Produkte > SITIME > SIT8008BIA81-25N-8.000000
SIT8008BIA81-25N-8.000000
SIT8008BIA81-25N-8.000000 SiTime
SiT8008
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 8.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 4.2mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 8 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 30047 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8008BIA81-25N-8.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 8.0000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 4.2mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 8 MHz, Base Resonator: MEMS.