Produkte > SITIME > SIT8009ACT82-33E-121.500000
SIT8009ACT82-33E-121.500000
SIT8009ACT82-33E-121.500000 SiTime
SiT8009A-Rev1.0.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 121.5000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 7.5mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 121.5 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 30141 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8009ACT82-33E-121.500000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 121.5000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 7.5mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 121.5 MHz, Base Resonator: MEMS.