Produkte > SITIME > SIT8009BC-13-33E-125.000000
SIT8009BC-13-33E-125.000000
SIT8009BC-13-33E-125.000000 SiTime
SiT8009
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ H/LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 7.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1553164 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8009BC-13-33E-125.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ H/LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 7.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.