Produkte > SITIME > SIT8009BC-23-33S-125.000000
SIT8009BC-23-33S-125.000000
SIT8009BC-23-33S-125.000000 SiTime
SiT8009
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 36924 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8009BC-23-33S-125.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCMOS, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.