Produkte > SITIME > SIT8021AC-J3-18S-3.072000
SIT8021AC-J3-18S-3.072000
SIT8021AC-J3-18S-3.072000 SiTime
1473_SiT8021.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 3.0720MHZ LVCMOS SM
Packaging: Strip
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 60µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 3.072 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8021AC-J3-18S-3.072000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 3.0720MHZ LVCMOS SM, Packaging: Strip, Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 60µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 3.072 MHz, Base Resonator: MEMS.