Produkte > SITIME > SIT8021AI-J4-18S-3.060000
SIT8021AI-J4-18S-3.060000
SIT8021AI-J4-18S-3.060000 SiTime
SIME-S-A0004564474-1.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 3.0600MHZ LVCMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 130µA
Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 3.06 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8021AI-J4-18S-3.060000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 3.0600MHZ LVCMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 130µA, Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 3.06 MHz, Base Resonator: MEMS.