Produkte > SITIME > SIT8021AI-J4-33S-24.000000D
SIT8021AI-J4-33S-24.000000D
SIT8021AI-J4-33S-24.000000D SiTime
SIME-S-A0004564474-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: ULTRA-SMALL UPOWER OSCILLATOR
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8021AI-J4-33S-24.000000D SiTime
Description: ULTRA-SMALL UPOWER OSCILLATOR, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: MEMS.