Produkte > SITIME > SIT8103AC-13-33E-3.68640Y
SIT8103AC-13-33E-3.68640Y SiTime
SiT8103_datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
MEMS Oscillators -20 to 70C, 2520, 50ppm, 3.3V, 3.6864MHz, OE, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8103AC-13-33E-3.68640Y SiTime