Produkte > SITIME > SIT8103AC-22-33E-66.67000Y
SIT8103AC-22-33E-66.67000Y SiTime
SiT8103_datasheet-1228650.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -20 to 70C, 3225, 25ppm, 3.3V, 66.67MHz, OE, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8103AC-22-33E-66.67000Y SiTime