Produkte > SITIME > SIT8103AC-23-33E-46.08000X
SIT8103AC-23-33E-46.08000X
SIT8103AC-23-33E-46.08000X SiTime
SiT8103-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 46.0800MHZ LVCMO TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 7.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 46.08 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8103AC-23-33E-46.08000X SiTime
Description: MEMS OSC XO 46.0800MHZ LVCMO TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 7.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 46.08 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5).