Produkte > SITIME > SIT8103AC-31-33E-12.00000Y
SIT8103AC-31-33E-12.00000Y SiTime
SiT8103_datasheet-1228650.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -20 to 70C, 5032, 20ppm, 3.3V, 12MHz, OE, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8103AC-31-33E-12.00000Y SiTime