Produkte > SITIME > SIT8103AI-13-25E-25.00000T
SIT8103AI-13-25E-25.00000T SiTime
SiT8103_datasheet-1228650.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 2520, 50ppm, 2.5V, 25MHz, OE, 3k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8103AI-13-25E-25.00000T SiTime