Produkte > SITIME > SIT8103AI-82-33E-16.00000X
SIT8103AI-82-33E-16.00000X SiTime
SiT8103_datasheet-1228650.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 7050, 25ppm, 3.3V, 16MHz, OE, 250 pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8103AI-82-33E-16.00000X SiTime