Produkte > SITIME > SIT8103AI-82-33E-48.00000Y
SIT8103AI-82-33E-48.00000Y SiTime
SiT8103_datasheet-1228650.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 7050, 25ppm, 3.3V, 48MHz, OE, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8103AI-82-33E-48.00000Y SiTime