Produkte > SITIME > SIT8208AC-G2-18E-75.000000T
SIT8208AC-G2-18E-75.000000T
SIT8208AC-G2-18E-75.000000T SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 31mA
Supplier Device Package: 4-SMD (2.7x2.4)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 75 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AC-G2-18E-75.000000T SiTime
Description: MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 31mA, Supplier Device Package: 4-SMD (2.7x2.4), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 75 MHz, Base Resonator: MEMS.