Produkte > SITIME > SIT8208AI-23-33E-29.491200
SIT8208AI-23-33E-29.491200
SIT8208AI-23-33E-29.491200 SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 29.4912MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 29.4912 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 959 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AI-23-33E-29.491200 SiTime
Description: MEMS OSC XO 29.4912MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 29.4912 MHz, Base Resonator: MEMS.