Produkte > SITIME > SIT8208AI-81-33E-7.372800
SIT8208AI-81-33E-7.372800
SIT8208AI-81-33E-7.372800 SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 7.3728 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 6327 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AI-81-33E-7.372800 SiTime
Description: MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Frequency: 7.3728 MHz, Base Resonator: MEMS.