Produkte > SITIME > SIT8208AI-G1-25E-60.000000T
SIT8208AI-G1-25E-60.000000T
SIT8208AI-G1-25E-60.000000T SiTime
SiT8208
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 60.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 33mA
Supplier Device Package: 4-SMD (2.7x2.4)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 60 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AI-G1-25E-60.000000T SiTime
Description: MEMS OSC XO 60.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 33mA, Supplier Device Package: 4-SMD (2.7x2.4), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 60 MHz, Base Resonator: MEMS.