Produkte > SITIME > SIT8208AI-G1-33E-12.000000x
SIT8208AI-G1-33E-12.000000x
SIT8208AI-G1-33E-12.000000x SiTime
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 2520, 20ppm, 3.3V, 12MHz, OE, 250 pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8208AI-G1-33E-12.000000x SiTime