Produkte > SITIME > SIT8209AC-22-25E-166.666660
SIT8209AC-22-25E-166.666660
SIT8209AC-22-25E-166.666660 SiTime
SiT8209
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 36mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 166.66666 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 947 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8209AC-22-25E-166.666660 SiTime
Description: MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 36mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 166.66666 MHz, Base Resonator: MEMS.