Produkte > SITIME > SIT8209AC-83-33S-148.351648
SIT8209AC-83-33S-148.351648
SIT8209AC-83-33S-148.351648 SiTime
SiT8209
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 36mA
Supplier Device Package: 4-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 148.351648 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 3874 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8209AC-83-33S-148.351648 SiTime
Description: MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 36mA, Supplier Device Package: 4-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 148.351648 MHz, Base Resonator: MEMS.