Produkte > SITIME > SIT8209AC-G3-18E-125.000000Y
SIT8209AC-G3-18E-125.000000Y SiTime
SiT8209_datasheet_0-1518785.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -20 to 70C, 2520, 50ppm, 1.8V, 125MHz, OE, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8209AC-G3-18E-125.000000Y SiTime