Produkte > SITIME > SIT8209AI-G2-33E-100.000000Y
SIT8209AI-G2-33E-100.000000Y
SIT8209AI-G2-33E-100.000000Y SiTime
SiT8209
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 36mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8209AI-G2-33E-100.000000Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 36mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.