Produkte > SITIME > SIT8209AI-GF-25S-100.000000Y
SIT8209AI-GF-25S-100.000000Y SiTime
SiT8209_datasheet_0-1518785.pdf
Hersteller: SiTime
Standard Clock Oscillators -40 to 85C, 2520, 10ppm, 2.5V, 100MHz, ST, 1k pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8209AI-GF-25S-100.000000Y SiTime