Produkte > SITIME > SIT8225AC-23-33E-25.001200
SIT8225AC-23-33E-25.001200
SIT8225AC-23-33E-25.001200 SiTime
Si8225.pdf
Hersteller: SiTime
Description: -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 2
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25.0012 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8225AC-23-33E-25.001200 SiTime
Description: -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 2, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25.0012 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5).