Produkte > SITIME > SIT8225AC-2F-18E-25.001200Y
SIT8225AC-2F-18E-25.001200Y
SIT8225AC-2F-18E-25.001200Y SiTime
Si8225.pdf
Hersteller: SiTime
Description: -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 1.8V, 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 31mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25.0012 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8225AC-2F-18E-25.001200Y SiTime
Description: -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 1.8V, 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 31mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25.0012 MHz, Base Resonator: MEMS.