Produkte > SITIME > SIT8225AC-31-25S-25.001200
SIT8225AC-31-25S-25.001200
SIT8225AC-31-25S-25.001200 SiTime
Si8225.pdf
Hersteller: SiTime
Description: -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 2
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 33mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25.0012 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8225AC-31-25S-25.001200 SiTime
Description: -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 2, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 33mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25.0012 MHz, Base Resonator: MEMS.