Produkte > SITIME > SIT8918AA-12-33E-14.745600
SIT8918AA-12-33E-14.745600
SIT8918AA-12-33E-14.745600 SiTime
SiT8918-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 14.7456 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 4009 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8918AA-12-33E-14.745600 SiTime
Description: MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 14.7456 MHz, Base Resonator: MEMS.