Produkte > SITIME > SIT8918BA-11-18N-20.000000
SIT8918BA-11-18N-20.000000
SIT8918BA-11-18N-20.000000 SiTime
SiT8918
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8918BA-11-18N-20.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 20 MHz, Base Resonator: MEMS.