Produkte > SITIME > SIT8918BA-13-XXS-4.096000
SIT8918BA-13-XXS-4.096000
SIT8918BA-13-XXS-4.096000 SiTime
SiT8918
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 4.096 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 23199 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8918BA-13-XXS-4.096000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 4.096 MHz, Base Resonator: MEMS.