Produkte > SITIME > SIT8918BE-12-18E-37.125000
SIT8918BE-12-18E-37.125000
SIT8918BE-12-18E-37.125000 SiTime
SiT8918
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 37.1250MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 37.125 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 13882 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8918BE-12-18E-37.125000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 37.1250MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 37.125 MHz, Base Resonator: MEMS.