Produkte > SITIME > SIT8919BE-33-XXS-125.000000
SIT8919BE-33-XXS-125.000000
SIT8919BE-33-XXS-125.000000 SiTime
SiT8919
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO125MHZ SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz