Produkte > SITIME > SIT8920AM-13-33N-11.059200
SIT8920AM-13-33N-11.059200
SIT8920AM-13-33N-11.059200 SiTime
SiT8920A.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 11.0592MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 11.0592 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 13882 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8920AM-13-33N-11.059200 SiTime
Description: MEMS OSC XO 11.0592MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 11.0592 MHz, Base Resonator: MEMS.