Produkte > SITIME > SIT8920AM-23-33E-40.000000
SIT8920AM-23-33E-40.000000
SIT8920AM-23-33E-40.000000 SiTime
SiT8920A.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.7mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8920AM-23-33E-40.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.7mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: MEMS.