Produkte > SITIME > SIT8924BA-12-18E-38.400000
SIT8924BA-12-18E-38.400000
SIT8924BA-12-18E-38.400000 SiTime
1473_SiT8924B.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 38.4 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8924BA-12-18E-38.400000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 38.4 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2).