Produkte > SITIME > SIT8924BA-78-33E-54.000000
SIT8924BA-78-33E-54.000000
SIT8924BA-78-33E-54.000000 SiTime
SiT8924
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 54 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 10764 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8924BA-78-33E-54.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 54 MHz, Base Resonator: MEMS.