Produkte > SITIME > SIT8924BE-72-XXE-12.000000
SIT8924BE-72-XXE-12.000000
SIT8924BE-72-XXE-12.000000 SiTime
SiT8924
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 4.8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 12 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 18923 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8924BE-72-XXE-12.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 4.8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 12 MHz, Base Resonator: MEMS.