Produkte > SITIME > SIT8924BM-13-XXE-50.000000
SIT8924BM-13-XXE-50.000000
SIT8924BM-13-XXE-50.000000 SiTime
SiT8924
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 13623 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8924BM-13-XXE-50.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS.