Produkte > SITIME > SIT8924BMT72-XXN-40.000000
SIT8924BMT72-XXN-40.000000
SIT8924BMT72-XXN-40.000000 SiTime
SiT8924
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 4.8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 11472 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8924BMT72-XXN-40.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 4.8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: MEMS.