Produkte > SITIME > SIT8925BA-21-18E-133.330000
SIT8925BA-21-18E-133.330000
SIT8925BA-21-18E-133.330000 SiTime
SiT8925
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 6mA
Supplier Device Package: 4-PQFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 133.33 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8925BA-21-18E-133.330000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 6mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 133.33 MHz, Base Resonator: MEMS.