Produkte > SITIME > SIT8925BM-72-25N-125.000000
SIT8925BM-72-25N-125.000000
SIT8925BM-72-25N-125.000000 SiTime
SiT8925
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 12736 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT8925BM-72-25N-125.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.