Produkte > SITIME > SIT9001AC-23-25E3100.00000T
SIT9001AC-23-25E3100.00000T
SIT9001AC-23-25E3100.00000T SiTime
SIME-S-A0003420948-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: SIT9001 PROGRAMMABLE SPREAD SPEC
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Spread Spectrum Bandwidth: ±0.25%, Center Spread
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9001AC-23-25E3100.00000T SiTime
Description: SIT9001 PROGRAMMABLE SPREAD SPEC, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Spread Spectrum Bandwidth: ±0.25%, Center Spread, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT9001AC-23-25E3100.00000T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9001AC-23-25E3-100.00000T Hersteller : SiTIME Description: OSC XO 2.5V 100MHZ OE 0.25%
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
SIT9001AC-23-25E3-100.00000T SIT9001AC-23-25E3-100.00000T Hersteller : SiTime SiT9001_datasheet-1652292.pdf Standard Clock Oscillators 100MHz 2.5Volts 50ppm +-.25% fr Ctr