Produkte > SITIME > SIT9001AC-33-33D6100.00000Y
SIT9001AC-33-33D6100.00000Y
SIT9001AC-33-33D6100.00000Y SiTime
SIME-S-A0003420948-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: SIT9001 PROGRAMMABLE SPREAD SPEC
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Spread Spectrum Bandwidth: -0.50%, Down Spread
Supplier Device Package: 4-VDFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9001AC-33-33D6100.00000Y SiTime
Description: SIT9001 PROGRAMMABLE SPREAD SPEC, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Spread Spectrum Bandwidth: -0.50%, Down Spread, Supplier Device Package: 4-VDFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT9001AC-33-33D6100.00000Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9001AC-33-33D6-100.00000Y Hersteller : SiTIME Description: OSC XO 3.3V 100MHZ SD 0.50%