Produkte > SITIME > SIT9001AC-43-33E4-27.00000Y
SIT9001AC-43-33E4-27.00000Y
SIT9001AC-43-33E4-27.00000Y SiTime
SiT9001-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 27mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9001AC-43-33E4-27.00000Y SiTime
Description: MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 27mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 27 MHz, Base Resonator: MEMS.
Weitere Produktangebote SIT9001AC-43-33E4-27.00000Y
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT9001AC-43-33E4-27.00000Y Hersteller : SiTime SiT9001-datasheet-3998.pdf Standard Clock Oscillators 27MHz 3.3Volts 50ppm -2% fr Ctr