Produkte > SITIME > SIT9001AC-83-18S1-26.000000T
SIT9001AC-83-18S1-26.000000T
SIT9001AC-83-18S1-26.000000T SiTime
SiT9001-datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Output: LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Spread Spectrum Bandwidth: ±1.00%, Center Spread
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9001AC-83-18S1-26.000000T SiTime
Description: MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Output: LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Spread Spectrum Bandwidth: ±1.00%, Center Spread, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: MEMS.