Produkte > SITIME > SIT9001AI-33-33EA-33.00000T
SIT9001AI-33-33EA-33.00000T
SIT9001AI-33-33EA-33.00000T SiTime
SIMES00083-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: SIT9001 PROGRAMMABLE SPREAD SPEC
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Supplier Device Package: 4-VDFN (5x3.2)
Frequency: 33 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 108000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT9001AI-33-33EA-33.00000T SiTime
Description: SIT9001 PROGRAMMABLE SPREAD SPEC, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Supplier Device Package: 4-VDFN (5x3.2), Frequency: 33 MHz, Base Resonator: MEMS.